Są wizjonerami. Są profesjonalistami.

Zarządzają najciekawszymi i największymi biznesami online w Europie. Poznaj ich!

Head of EMEA Sales at Magento Commerce

VP – global lead for Marketing & Strategy (M&S) Innovation, Forrester Research

Qaalfa jest wiceprezesem i globalnym liderem w dziedzinie innowacji w marketingu i strategii (M&S). Wcześniej kierował praktyką konsultingową M&S w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Jest autorem dwóch książek na temat doświadczeń klientów: Doświadczenie klienta: Przyszłe trendy i spostrzeżenia oraz osiąganie doskonałości w zakresie obsługi klienta.

Doświadczenie Qaalfa obejmuje cały świat, w tym: Rosja, Turcja, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Singapur, Chiny, Japonia, Nigeria, RPA, Europa i USA. Jego klienci to między innymi: Federal Express, Maersk, American Express, Standard Chartered, Barclaycard, Capital One, Aflac, Assurant, Baloise, Aviva, Etisalat, Turkcell, T-Mobile, Pfizer, Merck, M.Video, Ikea i Chanel.

Qaalfa posiada tytuł magistra biznesu międzynarodowego i zarządzania na Uniwersytecie Nowojorskim oraz trzy inne stopnie magistra statystyki, psychologii i administracji zdrowia na Uniwersytecie Miejskim w Nowym Jorku.

Jim Fanning, Amazon Web Services (AWS) Country Manager for Switzerland and Central & Eastern Europe

Jim ma ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu i nowych technologiach. Karierę rozpoczynał jako deweloper C/C++ na platformach Unix. Obecnie zespoły Jima współpracują ze startupami, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami pomagając w zaspokojeniu ich najbardziej palących potrzeb technologicznych i biznesowych. Przed rozpoczęciem pracy w Amazon Web Services Jim pracował w firmach Microsoft, Accenture, był także członkiem-założycielem Tellme Networks, startupu w Dolinie Krzemowej.

Vojtěch Košák

Dr.Max Pharmacy Chain E-commerce & Project Manager

E-commerce manager największej sieci aptek w Czechach (1000 sklepów w Europie) – Dr.Max Pharmacy. Aktualnie pracuje nad strategią wdrożenia jednej, wspólnej platformy Magento dla (Czech, Polski, Słowacji, Włoch, Serbii i Rumunii).

Digital Commerce Strategist

Janne kształtuje przyszłość firm poprzez tworzenie wyjątkowego doświadczenia zakupowego. W swojej 20 letniej karierze pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz zajmował stanowiska kierownicze w agencjach z obszaru projektowania usług, badań użytkowników, czy też w dziale strategii cyfrowej Accenture. Wykłada na temat transformacji cyfrowej, krypto walut, sztucznej inteligencji i budowania doświadczeń klientów. Janne jest również autorem książki „Start Investing in Bitcoin Today” wydanej w 2014 roku.

Country Casual Teak, Chief Information Officer

Jimmy pełni funkcję Dyrektora IT w Country Casual Teak, Inc., gdzie zapewnia przywództwo i ogólne kierunki ciągłego rozwoju bezpiecznej, solidnej i elastycznej infrastruktury informatycznej dla firmy. Jego ponad 20 letnie doświadczenie w branży IT w wielu dziedzinach daje mu obszerną wiedzę na temat innowacji i najnowszych technologii, które są jego pasją.

CEO, eve Sleep

Jaś Bagniewski jest założycielem i prezesem Eve Sleep PLC. Wcześniej pełnij obowiązki country managerem w Zalando UK oraz członka Senior Management Team w CityDeal/Groupon UK. Jaś ukończył studia MBA na Uniwersytecie Cambridge oraz studia magisterskie na kierunku Stosunki Międzynarodowe na University College London.

Swoją karierę rozpoczął jako konsultant w firmie Accenture.

Chief Brand Officer, eve Sleep

Kuba jest wielokrotnie nagradzanym międzynarodowym fotografem. Jest również założycielem Eve Sleep Ltd. i jej szefem marki. Poprzednio był też Dyrektorem Marketingu w brytyjskim kanale Channel 4. Prowadził również własną agencję kreatywną – 4 Creative.

Director at Leadership Source

Były oficer piechoty i  sztabowy Armii Stanów Zjednoczonych, kierujący zespołami od 40 do 3500 osób, w garnizonach i operacjach polowych. Specjalizuje się w dowodzeniu i kontroli, szkoleniach, planowaniu, strukturze organizacyjnej i pozyskiwaniu zasobów. Spędza swój wolny czas na strzelnicy, siłowni i studiowaniu historii wojskowości.

Founder Tylko.com

Jacek jest założycielem marki Tylko.com projektującej i sprzedającej meble szyte na miarę, idealnie dopasowując się do potrzeb klientów. W Tylko.com zarządza marketingiem, marką i produktem cyfrowym. Jacek ukończył Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Jest właścicielem Super Super Super, które stało się jednym z wiodących studiów brandingowych i graficznych w Polsce.

Weź udział w konferencji ES 2018

Konferencja jest bezpłatna, jednak tylko imienne zaproszenie zagwarantuje Ci udział w niej.

Jeżeli chcesz się znaleźć wśród przedstawicieli wiodących biznesów e-commerce, wypełnij i wyślij formularz.