Centuria

Skup się na sprzedaży,
my zajmiemy się resztą!

W Centurii skupiamy się na tym, żeby sklep internetowy naszego partnera był zawsze dostępny dla jego klientów. Dostarczamy specjalnie przygotowane do jego obsługi serwery i zapewniamy ich bezproblemowe działanie dzięki całodobowemu wsparciu i monitoringowi sklepu.

Znamy Magento i wiemy jak z nim pracować!

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. Od ponad 8 lat pracujemy z Magento. Wiemy jak sprawić, żeby było ono wydajne, dostępne i żeby przynosiło zysk jego właścicielom.

Wspieramy Omnichannel!

Zapewniamy naszym partnerom wsparcie wielu punktów sprzedaży oraz posiadamy kompetencje w obsłudze systemów wspomagających działanie sklepu, takich jak ERP, CRM, PIM czy WMS.

Zdobywaj świat!

Pomagamy naszym klientom z powiększaniem zasięgu sprzedaży. Jesteśmy w stanie uruchomić sklep w dowolnym miejscu na Świecie.

Posiadamy zaufanie największych!

Z naszych usług korzystają liderzy w swojej branży, tacy jak eobuwie.pl czy Castorama. Wspieramy także mniejsze sklepy, którym pomagamy stać się liderami.

Zawsze win-win

Do współpracy podchodzimy na zasadach partnerskich i tylko wtedy gdy jest to korzystne także dla naszego partnera. Zawsze dążymy do budowania długofalowych, pozytywnych relacji, opartych na obustronnym zaufaniu.